Türi Misjonikogudus on koht, kus sa oled alati oodatud. Meie kogudus on nagu üks suur perekond, kus kõik on omavahel seotud armastuse ja hoolivusega.

Oleme avatud kõigile, olenemata vanusest, taustast või usutunnistusest. Meie eesmärk on pakkuda kogukonnale vaimset tuge ning luua koht, kus inimesed saavad koos käia, õppida ja kasvada usus.

Tule meie jumalateenistustele, mis toimuvad igal pühapäeval. Seal saad osa võtta inspireerivatest jutlustest ning ülistada koos teiste usklikega. Meie jumalateenistused on täis rõõmu, muusikat ja ühtekuuluvustunnet.

Lisaks jumalateenistustele pakume erinevaid tegevusi ja gruppide võimalusi. Meie noortegrupp on avatud kõigile noortele, kes soovivad leida uusi sõpru ja avastada oma usuteed. Samuti korraldame peredele suunatud üritusi ja perekondadele mõeldud rühmatunde.

Türi Misjonikogudus on ka aktiivne heategevuslikul tegevusel osaleja. Meie kogudus toetab kohalikke abivajajaid ning osaleb erinevates heategevusprojektides. Usume, et armastus ja hoolivus peaksid ulatuma kaugemale koguduse seinte vahelt ning aitama kaasa parema maailma loomisel.

Tule külla Türi Misjonikogudusse ja saa osa meie suurest perekonnast. Ootame sind avasüli!