Muusikatöö

“Türi Misjonikoguduse Muusikateenistus: Kasvatades järgmist põlvkonda ülistajaid”

Türi Misjonikoguduse Muusikateenistuse eesmärk

Türi Misjonikoguduse Muusikateenistuse eesmärgiks on kasvatada järgmist põlvkonda ülistajaid ning olla kogu südamest Jumala kiitjateks. Meie muusikateenistuse all toimetavad nii kogenud ülistajad, noored ülistajad kui ka väikesed muusikud. Ülistus on meie jaoks midagi enamat kui vaid muusika ja instrumendid – see on mõtteviis ja teenimine. Me ei tegele ülistuses enda näitamisega, vaid aitame tuua Jumala ligiolu koguduse teenistusse.

Hea ülistaja omadused

Hea ülistaja on alandlik, pühendunud ja igatseva südamega. Türi Misjonikoguduse Muusikateenistus on üks suur meeskond, kes toetavad ja kasvavad koos, otsides ja kiites Jumalat. Meie eesmärk on luua keskkond, kus igal üksikisikul on võimalus oma andeid ja oskusi kasutada ning Jumalat teenida.

Koostöö teiste kogudustega

Kord kuus koondame kokku mitu kogudust, et koos ülistusõhtutel ülistuses ja palves Jumalat teenida. Samuti toetame võimalusel teiste koguduste ülistustööd. Usume, et ühendades jõud, saame veelgi võimsamalt Jumalat kiita ja tema lähedust kogeda.

Türi Misjonikoguduse Muusikateenistus on avatud kõigile, kes soovivad Jumalat teenida läbi muusika. Ootame sind liituma meiega, olgu sul kogemusi palju või vähe. Meie meeskond on valmis sind toetama ja aitama sul kasvada ülistajana.

Tule ja avasta ülistamise rõõm koos meiega Türi Misjonikoguduse Muusikateenistuses!