TKMK

Tööharud

Võimalused kasvada ja areneda Jumala riigi töös.

Kasvada Kristuses

Kõigil on ruumi kasvada Kristuses. TKMK pakub palju erinevaid võimalusi isiklikuks kasvuks alates kõige nooremast kristlasest kuni neile kes juba aastaid olnud Jumala laps, kuid kes soovivad ja igatsevad panna oma kätt adra külge.

Lastetöö

Rohkema info saamiseks
võta ühendust

Lastepastor Tiina

Lastetund ja pühapäevakool

Oled alati oodatud meie pühapäevakooli! Liituda võib ka õppeaasta keskel. September-mai toimetavad lasteaia- ja kooliealised lapsed eraldi klassides, suvel ühiselt. Koos mängime, laulame, meisterdame, uurime Piiblit ja muidugi ka palvetame. Teeme aeg-ajalt erinevaid laste teemapidusid ja suveti oleme enamasti mingil hetkel koos laagris. Poistel ja tüdrukutel on õigus õppida eakohasel viisil tundma Teda, kes meid on loonud.

LOE EDASI

Noortetöö

Rohkema info saamiseks
võta ühendust 

Pastor Roman

Kes on noored MC' noored?

Tere tulemast Türi kristliku misjonikoguduse noortekatele! Oleme rõõmsad, et otsustasid meiega ühineda ning veeta aega koos meie toreda noortekambaga. Meie eesmärk on pakkuda sulle võimalust tundma õppida nii Jumalat, ennast kui ka teisi noori ning luua sõprussuhteid, mis kestavad läbi aastate.

Tule ja veeda aega koos meiega ning avasta uusi võimalusi ja sõpru! Kohtumiseni juba järgmisel reedel!

Loe edasi

Muusikatöö

Rohkema info saamiseks
võta ühendust

Muusikatööjuht
Kelly

Muusikatöö

Türi Misjonikoguduse muusikateenistuse eesmärgiks on kasvatada järgmist põlvkonda ülistajaid ja olla kogu südamest Jumala kiitjateks.

Muusikateenistuse alt toimetavad juba kogenud ülistajad, noored ülistajad ja väikesed muusikud.

Ülistus on midagi enamat, kui vaid muusika ja instumendid, see on mõtteviis ja teenimine.  Ülistuses me ei tegele enda näitamisega, vaid aitame Jumala ligiolu tuua koguduse teenistusse. Üks hea ülistaja on alandlik, pühendunud ja igatseva südamega.

Türi Misjonikoguduse muusikateenistus on üks suur meeskond, kes teineteist toetades ja koos kasvades Jumalat otsib ja kiidab!

Korra kuus koondame kokku mitu kogudust, et koos ülistusõhtutel ülistuses ja palves Jumalat teenida ning võimalusel toetame ka teiste koguduste ülistustööd.

LOE EDASI

Naistetöö

Rohkema info saamiseks
võta ühendust

Naistetööjuht
Anneli

Mis on naistetöö?

Selleks, et jõuda rohkemate naisteni teeme oma senises kokkusaamises väikese muudatuse ja nüüd saame kokku IGA KUU TEINE TEISIPÄEV kell 19. Meie eesmärgiks on uurida Jumala Sõna, tunnistada sellest, mida Jumal on meile teinud, ülistada ja palvetada ning teha eestpalveid olukordade pärast, mis võivad meile tunduda võimatud, kuid Jumalale on kõik võimalik!

LOE EDASI

Meestetöö

Rohkema info saamiseks
võta ühendust

Meestetööjuht
Tanel

Meestetöö

Türi Misjonikoguduse meestetöö eesmärk on luua tugev kogukond, kus mehed saavad üksteist toetada, kasvada usus ja täita oma rolli Jumala kuningriigis. Me keskendume meeste vaimsele, emotsionaalsele ja sotsiaalsele arengule, pakkudes võimalust ühiselt palvetada, Jumala Sõna õppida ja omavahel osadust jagada. Meie missioon on julgustada mehi võtma juhtrolli oma peredes, koguduses ja ühiskonnas, süvendades samal ajal oma suhet Jumalaga ja luues tugevaid sidemeid teiste usumeestega. Kutsume sind liituma meie kuiste koosolekutega, et üheskoos kogeda Jumala väge ja meeste solidaarsust.

LOE EDASI

Käesirutus

Rohkema info saamiseks
võta ühendust

Koordinaator
Margus

"Käesirutus" - toetus ja rõõmusõnum

Tere tulemast meie koguduse “Käesirutus” jumalateenistusele! Oleme väga rõõmsad, et saame jagada sinuga selle erilise sündmuse kohta rohkem teavet. “Käesirutus” jumalateenistus toimub iga kuu viimasel pühapäeval ning selle eesmärk on aidata vähekindlustatud inimesi toiduga, pakkuda suhtlemis- ja palvetuge ning levitada rõõmusõnumit päästmisest.

Ootame sind “Käesirutus” jumalateenistusele, et koos jagada rõõmu, toetust ja usuelamust!

LOE EDASI

Meediatöö

Rohkema info saamiseks
võta ühendust

Meediatöö koordinaator
Alex

Meediatöö

Türi Kristliku Misjonikoguduse multimeedia töö on mitmekülgne ja pakub väljakutseid nii uutele kui ka vanadele töötegijatele. Võimalus on end proovile panna heli (kohapeal ja otseülekandes), video (otseülekanded ja salvestamine) ja meediatöö (sõnade ja kirjakohtade näitamine) alal. Tänapäeva ühiskonnas on multimeedia töö kogudustes saamas järjest olulisemaks teenimise valdkonnaks. Eriliselt saime seda tunda covidi ajal, mil just videoülekannete teel said inimesed osa koguduse teenistustest. Kutsume ka just sind, kes tunned, et see väljakutse võiks olla sulle, meiega liituma. Sinu seljataga saavad olema inimesed, kes sind algusest lõpuni kõiges toetavad. Koos saame olla meeskond tehes Jumala tööd, mis on sama tähtis kui iga muu koguduse töövaldkond.

Loe edasi

Evangelism ja Misjon

Rohkema info saamiseks
võta ühendust

Pastor
Neemo

Evangelism ja Misjonitöö

Evangelism ja misjon on olnud meie koguduse DNA. Juba koguduse rajamisest peale, oleme välja sirutanud inimesteni oma linnas, Eestis ja tuhandete kilomeetrite kaugusel.

Oleme saatnud välja lühiajalisi misjonimeeskondi misjonireisidele kaugetesse maadesse kuid samas töötavad meil Türil pidevad evangeelsed väljasirutused lastetöös, noortetöös jalgpalli teenistus, igakuine käesirutusprogramm abivajajatele.

LOE EDASI

Jalgpall

Rohkema info saamiseks
võta ühendust

Treener
Tanel

Evangeelne noortetöö läbi jalgpalli!

Meie koguduse evangeelne jalgpallitöö ühendab noori sportliku tegevuse kaudu, pakkudes neile mitte ainult füüsilist väljundit, vaid ka vaimset ja sotsiaalset arengut. Meie spordiprogramm on suunatud kohaliku kogukonna lastele ja noortele, kes otsivad tähendust ja juhendamist elus. Me usume, et läbi spordi ja meeskonnatöö saame õpetada noortele elulisi oskusi, enesedistsipliini ja eetilisi väärtusi, mis on kooskõlas Jeesuse õpetustega.

Meie treeningud ei piirdu ainult jalgpalliga. Iga kokkusaamise juures arutleme Jumala Sõna ja selle rakendamise üle meie igapäevaelus. Läbi nende arutelude soovime julgustada noori leidma vastuseid elulistele küsimustele ning õpetada neid nägema oma väärtust Jumala silmis. Meie eesmärk on toetada noorte vaimset tervist, edendada positiivseid suhteid ja kasvatada tugevaid kogukonnaliikmeid, kes on oma elus kindlalt Jumala armastuses juhitud.

Kokkusaamised ja treeningud toimuvad iga nädal, laupäeval, kell 17:00 Türi kunstmuruväljakul, pakkudes noortele regulaarset võimalust osaleda, kasvada ja õppida koos.

Loe edasi

Abiliste-teenistus

Rohkema info saamiseks
võta ühendust

Koordinaator
Anneli

Abilisteteenistus koguduses

Abiliste töö koguduses on oluline osa igapäevasest pastori, töötegijate ja inimeste teenimisest. Abilistena on meie ülesanne võtta vastutus ja lahendada olukordi kiiresti ja armastuses.

LOE EDASI

.

Vajad rohkem infot? Kirjuta meile!

Küsimuste korral palun kirjuta meile allolevas kontaktivormis.

6 + 5 =

TKMK sinu kristlik perekond