Meestekad

Meestetöö: ühendades jõu ja kasvatades usku

Alates 2017. aastast on Türi Misjonikogudus pakkunud meestele, nii oma kogudusest kui ka väljastpoolt, kohta, kus koos kasvada, üksteist toetada ja sügavamaid suhteid Jumalaga arendada. Meie meestegrupp kohtub igal kuul, et jagada osadust, palvetada üheskoos, õppida koos Jumala Sõna ja arutleda elulistel teemadel.

Meestekad on suurepärane võimalus ühendada meeste jõud ja palve, mis tõuseb Jumala ette ning muudab reaalsust. See on koht, kus palvetame ja loeme Jumala sõna, arutame tähtsaid teemasid, toetame ja julgustame üksteist. Meeste koosolekud on südamest südamesse toimuvad koosolekud, kus iga mees saab jagada oma mõtteid, kogemusi ja palveid, leides jõudu ja tugevust üksteise toetusest.

Me usume, et selline kooskäimine mitte ainult ei süvenda iga mehe suhet Jumalaga, vaid ka soodustab vaimset kasvu. Oodatud on kõik mehed, kes soovivad oma usuelus sügavamale minna, oma igatsusi ja vajadusi Jumala ette tuua ning kogeda vägevat meeste palvet ja ühendust Jumalaga.

Miks Meestetöö On Oluline?

Meie eesmärk on toetada mehi nende rollides perekonnapeadena, abikaasadena ja Jumala teenijatena, pakkudes juhendamist ja selgust mehelikkuse ja kristliku elu kohta. Me oleme näinud, kuidas see teenistus on positiivselt mõjutanud meie meeste perekondi ja avanud uusi võimalusi meestele, et leida tee Kristuse juurde.

Liitu Meiega

Kui oled huvitatud meie meestegrupiga liitumisest või soovid rohkem teada, ootame sind igal kuu esimesel teisipäeval kell 19.00 Türi Misjonikoguduses. Liitu meiega meestekatel ning koge Jumala väge ja meeste ühist palvet!