Meediatöö

Türi Kristliku Misjonikoguduse mitmekülgne multimeedia töö

Türi Kristliku Misjonikoguduse multimeedia töö on mitmekülgne ja pakub väljakutseid nii uutele kui ka vanadele töötegijatele. Meie kogudus annab võimaluse end proovile panna heli, video ja meediatöö alal.

Multimeedia töö tähtsus tänapäeva ühiskonnas

Tänapäeva ühiskonnas on multimeedia töö kogudustes saamas järjest olulisemaks teenimise valdkonnaks. Eriti tugevalt tundsime seda COVID-19 pandeemia ajal, mil inimesed said osa meie koguduse teenistustest just videoülekannete kaudu. Multimeedia võimaldab meil jõuda inimesteni, kes ei saa alati osaleda füüsiliselt koguduse üritustel. See on suurepärane viis jagada sõnumit ja teenida kogukonda.

Liitu meiega ja proovi multimeedia tööd

Kutsume just sind, kes tunned, et multimeedia töö võiks olla sulle väljakutseks, meiega liituma. Sinu seljataga on meeskond inimesi, kes sind algusest lõpuni toetavad. Koos saame olla meeskond, kes teeb Jumala tööd, mis on sama tähtis kui iga muu koguduse töövaldkond.

Olenemata sellest, kas sul on juba kogemusi multimeedia valdkonnas või oled alles alustaja, pakume sulle võimalust õppida ja kasvada. Meie koguduses on olemas vajalikud seadmed ja tugi, et saaksid end arendada heli-, video- ja meediatöö alal.

Multimeedia töö hõlmab mitmeid erinevaid ülesandeid, millest igaüks pakub oma väljakutseid. Heli töö hõlmab helisüsteemide seadistamist nii kohapeal kui ka otseülekannete jaoks. Video töö hõlmab otseülekannete ja salvestuste tegemist, et inimesed saaksid osa koguduse teenistustest ka siis kui nad asuvad välismaal või ei saa mingil muul põhjusel tulla kohapeale. Meediatöö hõlmab sõnade ja kirjakohtade näitamist ekraanil, et aidata inimestel jälgida jumalateenistusi ja muid üritusi.

Kui sa tunned, et sul on huvi ja soov panustada multimeedia töösse, võta meiega ühendust. Oleme avatud uutele ideedele ja ootame sind meie meeskonda. Saad olla osa Jumala tööst ja teenida kogudust läbi multimeedia.

Liitu meiega ja avasta, kui põnev ja tähtis võib olla multimeedia töö koguduses!