group of children playing soccer on green grass field during daytime

Jalgpall

Evangeelne noortetöö läbi jalgpalli: kasvades koos Jumalaga

Meie koguduse evangeelne jalgpallitöö on rohkem kui lihtsalt sport – see on platvorm, kus noored saavad koos kasvada nii füüsiliselt, vaimselt kui ka sotsiaalselt. Alates 2016. aastast oleme pühendunud noorte elude positiivsele mõjutamisele läbi jalgpalli, pakkudes neile turvalist keskkonda, kus nad saavad avastada enda andeid, õppida meeskonnatöö tähtsust ja arendada enesekindlust.

Vaimne Areng:

Meie programmides on oluline osa Jumala Sõnal ja vaimsetel aruteludel, kus noored õpivad rakendama kristlikke põhimõtteid oma igapäevases elus. Arutelud hõlmavad teemasid nagu ausus, vastutus, andestus ja armastus – kõik, mida Jeesus õpetas ja elas ette. Need õppetunnid on loodud selleks, et innustada noori otsima Jumalat oma elu juhina ja leidma Temas tuge raskustes.

Sotsiaalne Areng:

Meie tegevus edendab kogukonna tunnet, kus iga noor tunneb end väärtusliku ja aktsepteerituna. Meeskonnatöö ja ühiste eesmärkide poole püüdlemise kaudu õpivad noored olulisi sotsiaalseid oskuseid, sealhulgas suhtlemist, konfliktide lahendamist ja empaatiat.

Füüsiline Areng:

Jalgpallitreeningud pakuvad noortele võimalust oma füüsilist vormi parandada, õppida spordialaseid oskuseid ja tervislikke eluviise. Meie kvalifitseeritud treenerid ja vabatahtlikud juhendavad noori, et tagada ohutu ja arendav keskkond.

Ühendades Jumala Sõna ja Spordi:

Meie unikaalne lähenemine ühendab Jumala Sõna õpetused sportliku tegevusega, luues tugeva aluse noorte vaimsele, füüsilisele ja sotsiaalsele arengule. Meie eesmärk on inspireerida noori elama elu, mis peegeldab kristlikke väärtusi, ning aidata neil saada tugevateks ja positiivseteks kogukonna liikmeteks.

Meie tegevus on avatud kõigile kogukonna noortele, olenemata nende taustast või veendumustest. Meie jalgpallitreeningud toimuvad iga nädal, laupäeval, kell 17:00 Türi kunstmuruväljakul. See regulaarne kohtumisaeg annab järjepideva võimaluse kasvatada noortes tugevat vaimu, keha ja südant Jumala armastuses.