Meestekad toimuvad meil kord kuus, iga kuu viimase pühapäeva järgsel teisipäeval kell 19 (juhtub ka erandeid ning sellepärast peab lihtsalt reklaami jälgima). Oodatud on ja osa võtavad ka mehed väljastpoolt kogudust – see on kui terve meie kogukonna meeste vägev palve, mis tõuseb Jumala ette ja muudab reaalsust. Palvetame ja loeme sõna. Arutame Jumala sõna ja tähtsate teemade üle. Toetame ja julgustame üksteist ning toome kõik vajadused ja igatsused palves Jumala ette!

EE75 7700 7710 0402 2083 Türi Kristlik Misjonikogudus – Misjoni arve. Annetusele lisage UKRAINA.
Armsad Ukraina hädasolijate toetajad! Oleme kogumas annetusi Ukraina põgenike varustamiseks, kui nad jõuavad kesk Ukrainasse, kus on minu hea sõber, pastor Nick Litvin neid vastu võtmas, toitmas, mõneks ööks majutamas, et nad saaks jätkata kurnavat reisi Euroopasse ning samuti oleme toetamas meie kauaaegset tuttavat pastorit Iisraelis Irene Friedman’i. Paljud Ukraina juudid on tagasi pöördunud koju Iisraeli ja peatuvad nende juures Karmiel’is.
 Ta ütles, et inimeste vool on kümnekordistunud ja sellega ka vajadused. Aitame üheskoos rahvast, kes on sattunud kirjeldamatutesse kannatustesse. See on Jumala armastuse tegu. Kui mitte nüüd, siis millal?
Täname südamest iga annetajat. Kõik mida teeme teistele, tuleb meile ühel päeval tagasi!  – Pastor Neemo Raasik
Täiendav info meie FB lehele – tyrikogudus