Iga Türi Kristliku Misjonikoguduse liige omab koguduse liikmekaarti. Kaardi kehtivus on 2 aastat. Iga 2 aasta järel tehakse iga koguduse liikmega uus vestlus, ning vaadatakse üle liikmete staatus.

Kaart kaotab automaatselt kehtivuse, kui liikme elu ei vasta lepingu tingimustele või liige avaldab selleks ise soovi:

• Vajutades kaardile näed sellega seonduvat lepingut. (Igal kaardil on ka eesti lipp)
  • Millal kaarti kasutatakse – Sinist kaarti saab kasutada rinnasildina igal koosolekul. Teisi kaarte koguduse suurüritustel rinnasildina.

Liikmekaartid näevad välja sellised (NB! Türi KMK-l on õigus muuta kaartide disaine ette teatamatta.)

fade

Iga liikmekaartiga käib kasas ka vastavasisuline leping.PUNANE KAART – Juhtide lepingSININE KAART – Koguduse Töötegija lepingROHELINE KAART – Koguduse Liikme leping