KÕIK MU ALLIKAD ON SINUS

Naistetöö

Meil TKMK-s on osadusgrupp (naistekas) – kus käivad koos need naised kes on eestpalvetajad! Me oleme koos osalenud erinevatel üritustel ja õppepäevadel:

• Käisime koos Uusnas Israeli päeval SHABATI tähistamas.
  • Raplas käisime külas naiste osadusgrupil kus me saime koos palvetada ülistada ja ka materjale millega tööd teha, et evangeelium saaks edasi antud neile kes seda vajavad.
  • Tallinnas käisime naiste konverentsil mis oli ka julgustav ja ülestõstev kogemus meile kõigile.
  • Tõrvas on meil olnud head naiste osadus ajad koos Jumala lastega oleme palvetanud, ülistanud ja Jumal Sõna uurinud.
  • Oma koguduse liikmete kodudes, et koos aidata sellega mis Jumal meile on andnud!
    • Meil tore aeg koos kus õppisime kuidas teha maitsvat sefiiri, olime palves ja uurisime ka JUMALA SÕNA.
    • Ühe teise õe juures käisime külas ja uurisime piiblit, palvetasime ja tegime ka natuke tööd koos.
    • Teinekord jälle sõitsime maale ühe armsa vanema õe juurde kus saime taas koos palvetada, grillida ja teineteist üles õhutada

Sellised on meie tegemised ja oleme alati valmis palves kandma teie rõõme ja muresid andke meile teada oma palvesoovidest ja me kanname need ühises palves JUMALA TROONI ETTE!

Soovid rohkem infot ja ka kaasa lüüa – tule kohale. Oma palvesoovid võid saata kasutades allolevat vormi

SAADA PALVESOOV

EE75 7700 7710 0402 2083 Türi Kristlik Misjonikogudus – Misjoni arve. Annetusele lisage UKRAINA.
Armsad Ukraina hädasolijate toetajad! Oleme kogumas annetusi Ukraina põgenike varustamiseks, kui nad jõuavad kesk Ukrainasse, kus on minu hea sõber, pastor Nick Litvin neid vastu võtmas, toitmas, mõneks ööks majutamas, et nad saaks jätkata kurnavat reisi Euroopasse ning samuti oleme toetamas meie kauaaegset tuttavat pastorit Iisraelis Irene Friedman’i. Paljud Ukraina juudid on tagasi pöördunud koju Iisraeli ja peatuvad nende juures Karmiel’is.
 Ta ütles, et inimeste vool on kümnekordistunud ja sellega ka vajadused. Aitame üheskoos rahvast, kes on sattunud kirjeldamatutesse kannatustesse. See on Jumala armastuse tegu. Kui mitte nüüd, siis millal?
Täname südamest iga annetajat. Kõik mida teeme teistele, tuleb meile ühel päeval tagasi!  – Pastor Neemo Raasik
Täiendav info meie FB lehele – tyrikogudus