KÕIK MU ALLIKAD ON SINUS

Naistetöö

Meil TKMK-s on osadusgrupp (naistekas) – kus käivad koos need naised kes on eestpalvetajad! Me oleme koos osalenud erinevatel üritustel ja õppepäevadel:

• Käisime koos Uusnas Israeli päeval SHABATI tähistamas.
  • Raplas käisime külas naiste osadusgrupil kus me saime koos palvetada ülistada ja ka materjale millega tööd teha, et evangeelium saaks edasi antud neile kes seda vajavad.
  • Tallinnas käisime naiste konverentsil mis oli ka julgustav ja ülestõstev kogemus meile kõigile.
  • Tõrvas on meil olnud head naiste osadus ajad koos Jumala lastega oleme palvetanud, ülistanud ja Jumal Sõna uurinud.
  • Oma koguduse liikmete kodudes, et koos aidata sellega mis Jumal meile on andnud!
    • Meil tore aeg koos kus õppisime kuidas teha maitsvat sefiiri, olime palves ja uurisime ka JUMALA SÕNA.
    • Ühe teise õe juures käisime külas ja uurisime piiblit, palvetasime ja tegime ka natuke tööd koos.
    • Teinekord jälle sõitsime maale ühe armsa vanema õe juurde kus saime taas koos palvetada, grillida ja teineteist üles õhutada

Sellised on meie tegemised ja oleme alati valmis palves kandma teie rõõme ja muresid andke meile teada oma palvesoovidest ja me kanname need ühises palves JUMALA TROONI ETTE!

Soovid rohkem infot ja ka kaasa lüüa – tule kohale. Oma palvesoovid võid saata kasutades allolevat vormi

SAADA PALVESOOV