Tulevastele liikmetele

Perekondi on olemas erinevaid ja üks nendest on kogudus. Sellesse perekonda saavad kuuluda vaid need kes on vastu võtnud JEESUSE, OMA ISIKLIKU PÄÄSTJANA. Igal perekonnal on omad traditsioonid ja tavad, nii ka igal kogudusel. Türi Kristliku Misjonikoguduse liikmeks võetaks vastu isik, kes on Jeesuse oma päästjaks vastu võtnud.

AVALDUS – ANKEET

KOGUDUSELIIKME KÄSIRAAMAT

LIIKMEKAART

Ole osa

Ole osa koguduse üritustest ja naudi uute sõpradega koosolemist. Meie soov on, et sa kasvaksid ja saaksid tugevaks Issandas. Jumal on pannud igaühe sisse palju ande ja kogudus on koht kus sa saad neid kasutada.

Liikmekaardi näidised

Iga Türi Kristliku Misjonikoguduse liige omab koguduse liikmekaarti. Kaardi kehtivus on 2 aastat. Iga 2 aasta järel tehakse iga koguduse liikmega uus vestlus, ning vaadatakse üle liikmete staatus.

Kaart kaotab automaatselt kehtivuse, kui liikme elu ei vasta lepingu tingimustele või liige avaldab selleks ise soovi:

• Vajutades kaardile näed sellega seonduvat lepingut. (Igal kaardil on ka eesti lipp)
  • Millal kaarti kasutatakse – Sinist kaarti saab kasutada rinnasildina igal koosolekul. Teisi kaarte koguduse suurüritustel rinnasildina.