Tulevastele ja praegustele liikmetele

Perekondi on olemas erinevaid ja üks nendest on kogudus. Sellesse perekonda saavad kuuluda vaid need kes on vastu võtnud JEESUSE, OMA ISIKLIKU PÄÄSTJANA. Igal perekonnal on omad traditsioonid ja tavad, nii ka igal kogudusel. Türi Kristliku Misjonikoguduse liikmeks võetaks vastu isik, kes on Jeesuse oma päästjaks vastu võtnud. NB! ALATES JAANUARIST 2021 MUUTUB KOGUDUSE LIIKMETE ARVESTUSE PÕHIMÕTTED JA IGA LIIKMEGA TEHAKSE UUS LEPING.

AVALDUS – ANKEET

KOGUDUSELIIKME KÄSIRAAMAT

LIIKMEKAART

Ole osa

Ole osa koguduse üritustest ja naudi uute sõpradega koosolemist. Meie soov on, et sa kasvaksid ja saaksid tugevaks Issandas. Jumal on pannud igaühe sisse palju ande ja kogudus on koht kus sa saad neid kasutada.

Alates 2021 aastast tegime väikseid muudatusi koguduse liikme äsiraamatusse.

Liikmekaardi näidised

Iga Türi Kristliku Misjonikoguduse liige omab koguduse liikmekaarti. Kaardi kehtivus on 2 aastat. Iga 2 aasta järel tehakse iga koguduse liikmega uus vestlus, ning vaadatakse üle liikmete staatus.

Kaart kaotab automaatselt kehtivuse, kui liikme elu ei vasta lepingu tingimustele,  liige avaldab selleks ise soovi.

Alates aastast 2021 muutusid liikmekaartide kujundused, lepingud ja staatused.

EE75 7700 7710 0402 2083 Türi Kristlik Misjonikogudus – Misjoni arve. Annetusele lisage UKRAINA.
Armsad Ukraina hädasolijate toetajad! Oleme kogumas annetusi Ukraina põgenike varustamiseks, kui nad jõuavad kesk Ukrainasse, kus on minu hea sõber, pastor Nick Litvin neid vastu võtmas, toitmas, mõneks ööks majutamas, et nad saaks jätkata kurnavat reisi Euroopasse ning samuti oleme toetamas meie kauaaegset tuttavat pastorit Iisraelis Irene Friedman’i. Paljud Ukraina juudid on tagasi pöördunud koju Iisraeli ja peatuvad nende juures Karmiel’is.
 Ta ütles, et inimeste vool on kümnekordistunud ja sellega ka vajadused. Aitame üheskoos rahvast, kes on sattunud kirjeldamatutesse kannatustesse. See on Jumala armastuse tegu. Kui mitte nüüd, siis millal?
Täname südamest iga annetajat. Kõik mida teeme teistele, tuleb meile ühel päeval tagasi!  – Pastor Neemo Raasik
Täiendav info meie FB lehele – tyrikogudus