KOGUDUSE PASTORID

VAJADUSEL VÕTA ÜHENDUST

NEEMO RAASIK
Pastor

Koguduse rajaja ja juht algusest peale. Tema poole võib pöörduda mis tahes küsimuses.

LILIANA RAASIK

Pastori abikaasa

Koguduse rajaja ja algusest peale juhtinud kogudust ülistuses. 2021 aastal sai teatepulk edasi antud

ROMAN MURGA
Noortepastor

Tema südames on noored, noored ja noored. Vajad nõu – ära karda, astu ta juurde ja räägi .

TIINA MURGA
Lastepastor

Tiinal jätkub oma laste kõrvalt südant veel kõikidele teistele lastele. Ta on tõeliselt pika meelega, sest muidu ta ei saakski seda tööd teha.

SAADA KIRI

EE75 7700 7710 0402 2083 Türi Kristlik Misjonikogudus – Misjoni arve. Annetusele lisage UKRAINA.
Armsad Ukraina hädasolijate toetajad! Oleme kogumas annetusi Ukraina põgenike varustamiseks, kui nad jõuavad kesk Ukrainasse, kus on minu hea sõber, pastor Nick Litvin neid vastu võtmas, toitmas, mõneks ööks majutamas, et nad saaks jätkata kurnavat reisi Euroopasse ning samuti oleme toetamas meie kauaaegset tuttavat pastorit Iisraelis Irene Friedman’i. Paljud Ukraina juudid on tagasi pöördunud koju Iisraeli ja peatuvad nende juures Karmiel’is.
 Ta ütles, et inimeste vool on kümnekordistunud ja sellega ka vajadused. Aitame üheskoos rahvast, kes on sattunud kirjeldamatutesse kannatustesse. See on Jumala armastuse tegu. Kui mitte nüüd, siis millal?
Täname südamest iga annetajat. Kõik mida teeme teistele, tuleb meile ühel päeval tagasi!  – Pastor Neemo Raasik
Täiendav info meie FB lehele – tyrikogudus