Tulevastele liikmetele

Perekondi on olemas erinevaid ja üks nendest on kogudus. Sellesse perekonda saavad kuuluda vaid need kes on vastu võtnud JEESUSE, OMA ISIKLIKU PÄÄSTJANA. Igal perekonnal on omad traditsioonid ja tavad, nii ka igal kogudusel. Türi Kristliku Misjonikoguduse liikmeks võetaks vastu isik, kes on Jeesuse oma päästjaks vastu võtnud.

 

 • AVALDUS - ANKEET

  Täida AVALDUS - ANKEET  ja kena oleks kui tood selle meile isiklikult. Sellisel viisil saaksime sinuga tuttavaks ja ka vestelda silmast - silma :)

 • KOGUDUSELIIKME KÄSIRAAMAT

  Loe läbi KOGUDUSELIIKME KÄSIRAAMATMiks??? Lihtsalt selleks, et mõistaksid mida sa võid oodata koguduselt ja mida kogudus ootab sinult.

 • LIIKMEKAART

  Iga koguduse liige saab endale likmekaarti.  Kaardi kehtivus on 2 aastat. Iga 2 aasta järel tehakse vastavalt vajadusele koguduse liikmega uus vestlus, ning vaadatakse üle liikmete staatus.

 • OLE OSA KOGUDUSEST

  Ole osa koguduse üritustest ja naudi uute sõpradega koosolemist. Meie soov on, et sa kasvaksid ja saaksid tugevaks Issandas. Jumal on pannud igaühe sisse palju ande ja kogudus on koht kus sa saad neid kasutada.